Doradztwo biznesowe
floriane-vita-FyD3OWBuXnY-unsplash
O nas
Wiemy czego od nas oczekujesz.

Wysoka jakość obsługi Klienta to wynik pracy i doświadczenia z dużymi i małymi organizacjami. To efekt pracy w środowisku międzynarodowym zarówno w Europie jak i na innych kontynentach. Nasze doświadczenie to długa droga, która pozwala nam pracować dla Ciebie.

ELASTYCZNOŚĆ

Nasza organizacja to efekt doświadczeń w biznesie, więc wiemy co to znaczy elastyczność i podejmowanie wyzwań. Podejmujemy wszelkie wyzwania, które wymagają dynamizmu i elastyczności.

Skontaktuj się z nami!
Analiza rynku i konkurencji
Analiza strategiczna przedsiębiorstwa
Analizujemy sytuację przedsiębiorstwa Klienta, określamy jego mocne i słabe strony, a także doradzamy jak poprawić konkurencyjność firmy.
Analiza wykonalności - Feasibility Study
Oceniamy warianty strategii rozwojowych. Wskazujemy silne i słabe pozycje, skutecznie weryfikujemy warianty strategii pozwalając dobrać Klientowi najbardziej dopasowana do jego potrzeb.
Memorandum Informacyjne
Gdy masz zamiar rozszerzyć działalność, poszukać partnerów biznesowych, przygotować wsparcie finansowe w procesie inwestycyjnym, oferujemy wykonanie memorandum które w doskonały sposób poinformuje zainteresowanych o twoich zamiarach i spodziewanych efektach inwestycyjnych.
Poszukiwanie partnerów strategicznych
Jeśli szukasz nowych dróg rozwoju odpowiedni partner może okazać się kluczowym ogniwem łączącym Państwa firmę z rynkiem. Dlatego dzięki naszemu doświadczeniu przeanalizujemy twoje przyszłe zyski i ewentualne straty.
4
Opracowywanie Biznes Planów
Biznesplan to klucz to pozyskania kredytu w banku lub w uzyskaniu zewnętrznego wsparcia inwestycyjnego. 
Biznesplan to źródło wiedzy o twoim projekcie inwestycyjnym, jego przyszłych zyskach lub ewentualnych stratach.

5
Analiza lokalizacyjna obiektów
Dla realizacji budowy komercyjnej lub lokalizacji Waszej firmy wykonujemy analizy efektywności lokalizacji, kosztów realizacji i potencjalnych zysków z dobrze dokonanego wyboru.

bruce-mars-8YG31Xn4dSw-unsplash