Analiza rynku i konkurencji

Opracowujemy analizy umożliwiające naszemu Klientowi dostrzec obecną sytuacje rynkową przedsiębiorstwa, poznać działania konkurencji, oraz określić trendy rynkowe. Nasze analizy pozwalają podejmować decyzje.
 

Analiza strategiczna przedsiębiorstwa

Analizujemy sytuację przedsiębiorstwa Klienta, określamy jego mocne i słabe strony, a także doradzamy jak poprawić konkurencyjność firmy.
 

Analiza wykonalności - Feasibility Study

Oceniamy warianty strategii rozwojowych. Wskazujemy silne i słabe pozycje, skutecznie weryfikujemy warianty strategii pozwalając dobrać Klientowi najbardziej dopasowana do jego potrzeb.
 

Memorandum Informacyjne

Gdy masz zamiar rozszerzyć działalność, poszukać partnerów biznesowych, przygotować wsparcie finansowe w procesie inwestycyjnym, oferujemy wykonanie memorandum które w doskonały sposób poinformuje zainteresowanych o twoich zamiarach i spodziewanych efektach inwestycyjnych.
 

Poszukiwanie partnerów strategicznych

Jeśli szukasz nowych dróg rozwoju odpowiedni partner może okazać się kluczowym ogniwem łączącym Państwa firmę z rynkiem. Dlatego dzięki naszemu doświadczeniu przeanalizujemy twoje przyszłe zyski i i ewentualne straty.
 

Opracowywanie Biznes Planów

Biznesplan to klucz to pozyskania kredytu w banku lub w uzyskaniu zewnętrznego wsparcia inwestycyjnego. Biznesplan to źródło wiedzy o twoim projekcie inwestycyjnym, jego przyszłych zyskach lub ewentualnych stratach.
 

Analiza lokalizacyjna obiektów

Dla realizacji budowy komercyjnej lub lokalizacji Waszej firmy wykonujemy analizy efektywności lokalizacji, kosztów realizacji i potencjalnych zysków z dobrze dokonanego wyboru.
Joomla templates by Joomlashine